Опис
Багато хто вважає, що людство рано чи пізно саме себе знищить. Так багато авторів уже фантазувало на цю тему: у книжках, у цифрових іграх і навіть у настільних. Чому б тоді після кінця людської цивілізації природі не взяти верх над планетою? Одні з найрозвиненіших тварин, примати, цілком можуть замінити людей — вони організовані, здатні розвиватися та навіть користуватися тим сміттям, що лишився в спадок від людей. І всім цим наші любі мавпи займатимуться в настільній грі «Після нас». Збирайте свою ватагу, налагоджуйте співпрацю між ними та розвиньте свою зграю краще, аніж опоненти.
Орангутанга в президенти!
Ласкаво просимо до постапокаліптичного світу настільної гри «Після нас». Візьміть під своє керівництво невеличку зграю з 8 тамаринів і набирайте собі нових приматів протягом гри. Головне, аби ті вдало працювали між собою — це приноситиме ресурси для активації інших властивостей чи приваблення нових мавп і переможні очки для наближення до перемоги.
Ігролад настільної гри «Після нас» складається з 3 фаз:
- Мавпяча рада;
- Приваблення нових мавп;
- Відпочинок.
Протягом фази «Мавпяча рада» гравці водночас відкривають 4 верхні карти зі своїх колод і розміщують перед собою в будь-якому порядку. Важливо, аби рамки на двох суміжних мавпах замикалися — це дасть змогу їх активувати й отримувати всілякі кориснощі у вигляді ресурсів і переможних очок.
Коли всі гравці виклали свої карти так, як вважають за потрібне, настала пора заслухати Мавпячу Раду. На цьому етапі гравці активують на бажання всі свої рамки зліва направо спершу верхній, далі середній і наприкінці нижній ряд.
Друга фаза, «Приваблення нових мавп», наступає після заслухання всіма гравцями своїх Мавпячих Рад. Спершу в цій фазі слід розіграти один із дисків дій. Гравці одночасно їх розкривають і можуть знову паралельно проходити цю фазу. Диск дії вказує, який вид мавп (орангутанги, горили, мандрили чи шимпанзе) ви можете привабити за 3 чи 6 певних ресурсів їжі (більше ресурсів — карта вищого рівня). Приваблені мавпи завжди йдуть на верх колоди, тож наступного раунду ця карта опиниться у вашій Мавпячій Раді. Окрім того, ви можете виконати певну дію чи отримати ресурси, зображені на вибраному диску. За 2 ресурси одного типу можна скопіювати дію на диску суперника.
Фаза «Відпочинок» — найкоротша. Тут ви просто кладете розіграні карти до скиду та готуєтеся до нового раунду. А сама гра триває, допоки хтось із гравців не матиме 80 переможних очок.
Важливо також сказати, що кожен вид мавп має певну спеціалізацію. Так мандрили краще дають отримувати переможні очки, орангутанги спеціалізуються на постійному поповненні жетонів енергії, шимпанзе дуже люблять повторювати інші дії, а горили дають лють. Цікаво, нащо ця лють потрібна? За 4 одиниці люті (ви відмічаєте її на своєму планшеті) можна назавжди позбуватися карт зі своєї колоди, отримуючи за це ще й невеличкий бонус.
Ну й куди без залишків людської цивілізації — карт предметів, якими можуть користуватися всі гравці за жетони енергії. Усілякі мопеди, бумбокси, мінібари можуть принести чимало користі, якщо вдало ними скористатися!
Мавпи керують світом
«Після нас» — не така проста гра, як може здатися на перший погляд. Правила тут нескладні, але від того сірій речовині протягом партії простіше не стає. У грі достатня доля випадковості, адже щоразу доводиться вигадувати, як поєднати всіх своїх мавп у Мавпячій Раді максимально вигідно для себе. І саме ця логічна задачка змушує повертатися в цей постапокаліптичний світ, аби заново підкорити Землю. Та й оформлення гри на прекрасному рівні. Навіть маєте можливість зіграти партію наодинці, якщо забажаєте!
Вміст гри:
– коробка 31×23×6 см;
– 1 загальний планшет;
– 6 планшетів гравців;
– 12 дерев’яних маркерів гравців;
– 24 диски дій;
– 48 стартових карт (63,5×88 мм);
– 120 карт племен (63,5×88 мм);
– 120 дерев’яних жетонів ресурсів;
– 47 жетонів енергії;
– 7 плиток предметів;
– 1 книга правил.
Відгуки
Відгуків немає, поки що.