Опис
Скільки є фентезійних всесвітів, стільки є й пояснень походження магії. Простих смертних дарами можуть наділяти боги, це можуть бути їхні вроджені вміння, можуть бути певні магічні артефакти чи єднання з природою дає можливість користуватися її перевагами. Усього й не перерахуєш. От у настільній грі «Руни» люди черпають магію з рунічних каменів. Саме ви можете взяти участь у змаганні за звання найвеличнішого Повелителя рун! Контролюйте своїми рунічними майстрами якомога більше рунічних каменів і доведіть усім, що вам немає рівних у магії.
Починаємо збирати магію з каменів
«Руни» — це кишенькова картярська настільна гра, де ви опинитеся в невеличкому змаганні за звання Повелителя рун. Протягом гри викладайте карти з рунами на ігровому полі за певними правилами та відправляйте туди своїх рунічних майстрів, аби контролювати ті самі руни.
На початку гри кожен гравець отримує 3 карти із загальної колоди, а також 3 жетони рунічних майстрів вибраного кольору. У центрі ігрової зони викладається стартова карта з рунами. Далі ж протягом партії гравці виконуватимуть ходи один за одним, проходячи такі кроки по черзі
- Викласти карту з руки за правилами, якщо можливо;
- Узяти карту з колоди АБО розмістити рунічного майстра.
Кожна з карт має 6 рун (є руни трьох кольорів). У свій хід, коли викладаєте карту, ви маєте викласти її частково (не повністю) поверх іншої карти так, аби всі руни знизу під відповідними рунами зверзу збігалися або ж усі суміжні руни на різних картах збігалися. Можна крутити карту як завгодно, але вона обов’язково має викладатися горизонтально чи вертикально (аж ніяк не навскіс). Ще одна заборона — поєднувати області одного кольору, уже контрольовані рунічними майстрами суперників.
З іншим кроком нюансів ще менше. Карти з колоди брати можна доти, доки вони там є. Розміщувати рунічного майстра можна лише на область рун, яка ще не контролює інший рунічний майстер. Чим більше рун одного кольору буде в області, тим більше очок принесе рунічний майстер!
З другим кроком нюансів ще менше. Карти з колоди брати можна доти, доки вони там є. Розміщувати рунічного майстра можна лише на область рун, яку ще не контролює інший рунічний майстер. Чим більше рун одного кольору буде в області, тим більше очок принесе рунічний майстер
Додамо ще трішки магії
Окрім базових правил, настільна гра «Руни» пропонує необов’язкове додаткове правило, а також кілька мікродоповнень. Так за додатковим правилом можна на початку ходу ще брати 1 карту з колоди, але наприкінці доведеться щось скинути з руки. Такі скинуті карти відніматимуть переможні очки наприкінці гри. Доповнення «Верховні майстри» даватимуть змогу раз на гру змінювати колір руни на карті на бажаний, а «Адепти» наділяють гравців додатковими властивостями
Змагання розпочинається!
Настільна гра «Руни» щоразу проходить за лічені хвилини у величезній конкуренції. Кожна руна тут може мати вирішальне значення. Доведеться думати не тільки про вигоду для себе, а ще й про перешкоджання планам суперників. Усе ж це змагання за надзвичайно солідний титул Повелителя рун!
Вміст гри:
– коробка 12×9,5×2 см;
– 17 карт рун;
– 3 карти адептів;
– 12 жетонів;
– 1 буклет правил.
Відгуки
Відгуків немає, поки що.